Connect with us

Top

У ТАЇРОВСЬКІЙ ГРОМАДІ ОФІЦІЙНО ВІДКРИТО УКРИТТЯ НА 600 УЧНІВ

У Таїровському ліцеї офіційно відкрили укриття, яке одночасно може вмістити до 600 дітей, не відриваючи їх від навчального процесу.

Укриття обладнане усім необхідним: тут є штучне та аварійне освітлення, система водопроводу та каналізації, запаси питної та технічної води, якісна вентиляційна система. В укритті багато світлих приміщень із зручними учнівськими партами, дошками та wi-fi покриттям. Для безпеки класи облаштовані вогнегасниками та аптечками, а на випадок аварійного відключення світла є потужний генератор.

Навіть важко собі уявити, що півроку тому ці напівпідвальні приміщення виглядали жахливо, всюди було сміття, пліснява та бруд.

На відкритті були присутні представники обласної адміністрації та державної служби з надзвичайних ситуацій. Південна Медіа Мережа попросила поважних гостей поділитися своїми враженнями.

Директор Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації Олександр Лончак зазначив, що найпростіше укриття в Таїровському ліцеї дійсно на високому рівні. На питання, як буде використовуватись укриття після війни, секретар Таїровської селищної ради Олександр Орлов запевнив, що ці класи добре підійдуть для навчання військовій підготовці та цілій низці інших дисциплін.

Подробиці — в сюжеті 🔽

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

Підписуйтеся на наші канали:
Telegram | Viber
YouTube | Facebook

Continue Reading

АКТУАЛЬНЕ