Connect with us

Top

ТАЇРОВСЬКА РАДА ЗАПРОШУЄ ДОЛУЧИТИСЬ ДО ДІАЛОГУ ПРО ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ ВУЛИЦЬ

Організатором громадського обговорення є Управління містобудування, архітектури та землеустрою Таїровської селищної ради

З метою дотримання законодавства України про державну мову на території громади, Таїровська селищна рада оголошує прийом заявок від представників населених пунктів територіальної громади з пропозиціями щодо перейменування назв географічних об’єктів та об’єктів топоніміки населених пунктів, які пов’язані з державою-агресором або історією Російської імперії та СРСР. Назви вулиць та провулків, що увійшли до І черги потенційних змін, доступні за посиланням.

Назви, що планується присвоїти вулицям та провулкам, які увійшли до І черги потенційних змін

№п/пНазваПропозиції 
 смт  ТаїровеМасив, СК 
 Вулиці  
1.ГефтаВільна 
2.МолодцоваМедова 
3.МарінескоЗлакова 
4.Іллічівська дорогаВиключити 
 Село Лиманка  
1.БілоруськаКипарисоваж/м «Дружний»
2.ВільямсаВиключитиж/м «Дружний»
3.ЯкутськаВиключитиж/м «Дружний»
4.Карла ЛібкнехтаМиколи Троїцькогож/м «Чорноморка» схід
5.НоворосійськаКомфортнаж/м «Чорноморка» схід
6.ТельманаВасиля Симоненкаж/м «Чорноморка» схід
 Село Сухий Лиман 
1.ГайдараСтрумкова 
2.КатеринінськаСофіївська

Тож, якщо ви є мешканцем Таїровської територіальної громади, і вам не байдужа назва географічних об’єктів та топоніміка населених пунктів, то ви можете взяти участь у громадському обговоренні і висловити свої пропозиції щодо їх перейменування.

Протягом 60 календарних днів з 23 лютого 2023 року по 23 квітня 2023 року можна подати зауваження та пропозиції на поштову адресу: 65496, вул. 40 – річчя Перемоги, 27, смт Таїрове, Одеський район, Одеська область, або на електронну пошту Управління містобудування, архітектури та землеустрою: umaz.tairove@gmail.com.

Громадські слухання відбудуться 25 квітня 2023 року в онлайн форматі, тому якщо ви зареєструєтеся в наданій гугл формі, ви зможете бути присутніми на них і висловити свої думки щодо перейменування назв географічних об’єктів та топоніміки населених пунктів.

Нагадаємо, що результати громадського обговорення будуть оприлюдненні на офіційному сайті Таїровської селищної ради, тому слідкуйте за оновленнями.


Підписуйтеся на наші канали:

Telegram | Viber

YouTube | Facebook

Continue Reading

АКТУАЛЬНЕ