Connect with us

Top

КРИЛАТІ ФРАЗИ ТА ВАЖЛИВІ РІШЕННЯ 37-ї сесії Таїровської селищної ради

Чергова сесія Таїровської селищної ради видалася суперечливою та цікавою. По-перше, був незвичним формат сесії — засідання почалось не з голосування, а з виступу запрошених громадських активістів.

До зали прийшли волонтери та співзасновники проєктів “Я прикрию” та “Постріл віри” Олег Макаров і Аліна Маршал. Ще однією гостею була засновниця благодійної організації Два Кольори Валентина Копетинська.

Олег і Аліна подякували керівництву ради за підтримку їхніх волонтерських проєктів, розповіли, що перші евакуаційні автомобілі вже рятують хлопців на передовій та об’явили про продовження збору ще на два медвака.

Попри деяку вільність спілкування під час сесії депутати все ж таки проголосували за важливі для громади рішення, зокрема за виділення коштів на допомогу підрозділам ЗСУ та за забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб.

Спори виникли навколо питання про фінансування реконструкції перехрестя вулиць Центральної та Полковника Гуляєва. Депутат Данило Топольницький наполягав на перерозподілі передбачених на реконструкцію коштів на ЗСУ. Пан Топольницький запропонував забрати гроші на благоустрій не тільки у жителів Червоного Хутору, “Кадорра” та “Маршал Сіті”, але й у жителів вулиці Пивоварної.

Таїровський селищний голова Тимур Хасаєв відповів, що наразі у громади є гроші як на допомогу Збройним Силам України, так і на покращення життя мешканців громади. А секретар ради Олександр Орлов додав, що неможливо без дотримання процедури забрати звідкись і відправити кудись.

Загалом сесія була цікава, напружена, трохи непередбачувана. Тому пропонуємо подивитись сюжет.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

Підписуйтеся на наші канали:

Telegram | Viber

YouTube | Facebook

Continue Reading

АКТУАЛЬНЕ