Connect with us

Top

9 ГРАНТІВ ОТРИМАЛИ ПІДПРИЄМЦІ ТАЇРОВСЬКОЇ ТГ НА РОЗВИТОК БІЗНЕСУ

Представників Одеського обласного центру зайнятості запросили до Таїровської громади на обговорення нагальних питань працевлаштування громадян і підтримки підприємців, що створюють нові робочі місця.

Наразі у держави є низка програм, які стимулюють розвиток малого бізнесу в громадах. Так підприємці, які вже працюють або тільки планують відкрити новий бізнес, можуть отримати гранти від 50 до 250 тисяч гривень. Для реалізації цих програм Державна служба зайнятості налагоджує співпрацю з органами місцевого самоврядування.

На зустрічі в Таїровській селищній раді були присутні представники місцевої влади, комунальних підприємств, роботодавці та підприємці, серед них ті, хто вже скористався Програмою мікрогрантів від держави.

Про власний досвід розповів підприємець з “Радужного” Олександр Пекарський, який разом із дружиною Кристиною розвивають родиний бізнес в бьюті-індустрії.

Олександр підкреслює, що завдяки роботі з центром зайнятості він не тільки отримав грант, але й відчув суттєву допомогу в пошуку кадрів для свого бізнесу, а також у всебічному консультуванні, зокрема в обробці даних для Програми компенсації.

Як зазначив директор Одеського обласного центру зайнятості Микита Коренєв, “у Таїровській територіальній громаді є вже 9 позитивних рішень щодо отримання грантів, відповідно до яких створено 18 робочих місць”.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

Підписуйтеся на наші канали:

Telegram | Viber

YouTube | Facebook

Continue Reading

АКТУАЛЬНЕ