Connect with us

Top

ЮНІ КІКБОКСЕРИ З “РАДУЖНОГО” СТАЛИ ЧЕМПІОНАМИ УКРАЇНИ

10-12 травня в Броварах відбувся Чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед учнів і студентів. Ця щорічна подія проходить під патронатом Міністерства освіти та науки спільно з Національною Федерацією кікбоксингу України. Турнір збирає найкращих юних майстрів цього виду єдиноборств.

Таїровську громаду на Чемпіонаті представили спортсмени зі Школи бойових мистецтв “САЗ Радужний”. А загалом у змаганнях взяли участь понад 300 юнаків із 20 областей України та міста Київ. Тобто конкуренція між спортсменами була дуже висока, а бої — напружені.

Боротьба за звання найкращих проходила між суперниками на татамі та на рингу. Свої бойові навички та спортивний дух демонстрували як наймолодші учасники — діти від 7 років, так і юніори, котрим вже по 17-18 років.

За підсумками триденних змагань кікбоксери з “Радужного” здобули 2 золотих, 3 срібних та 6 бронзових медалей, продемонструвавши високу майстерність, міцний дух і волю до перемоги. Отже ми маємо в нашій громаді двох чемпіонів України з кікбоксингу! Ось вони, кращі з найкращих:

Чемпіонами України стали:

– Мичак Сергій (Point-Fighting)

– Роздайбіда Іван (Kick-Light)

Срібні призери:

– Роздайбіда Іван (Point-Fighting)

– Хохлов Артем (Point-Fighting)

– Хохлов Артем (Light-Contact)

Бронзові призери:

– Андреев Артем (Point-Fighting)

– Андреев Артем (Light-Contact)

– Мичак Сергій (Light-Contact)

– Мичак Сергій (Kick-Light)

– Роздайбіда Іван (Light-Contact)

– Хохлов Артем (Kick-Light)

Вітаємо вихованців і тренерів “САЗ Радужний” з такими неймовірними результатами та бажаємо подальших перемог і переконливих спортивних результатів.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

Підписуйтеся на наші канали:
Telegram | Viber
YouTube | Facebook

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

АКТУАЛЬНЕ