Connect with us

Top

НОВА ШКОЛА З САДОЧКОМ У СУХОМУ ЛИМАНІ? НОРВЕЖЦІ ДОПОМОЖУТЬ

У міжнародному партнерстві України з норвезькою стороною на Одещині планують реалізувати 2 масштабних соціальних проєкта: збудувати амбулаторію сімейної медицини в селі Петродолинське та навчально-виховний комплекс (дитячий садок і початкову школу) в селі Сухий Лиман.

Щодо останнього проєкту, 3 червня Таїровський селищний голова Тимур Хасаєв підписав чотиристоронній меморандум між Таїровською селищною радою, Агенцією регіонального розвитку, одеською будівельною компанією GreenTec і норвезькою компанією NOCON.

NOCON — організація, заснована консорціумом декількох норвезьких будівельних, проєктувальних та консалтингових підприємств задля координації бізнес та соціальних проєктів в Україні.

Під час зустрічі пан Тронд Хокон Олсен, власник і стратегічний радник NOCON, повідомив про поточні успіхи у переговорному процесі з деякими міжнародними фінансовими інституціями та донорськими організаціями. Він зазначив, що разом із громадами вже опрацьовуються технічні та юридичні механізми реалізації зазначених будівельних проєктів.

Цікаво, що одна зі сторін підписаного меморандуму — одеська компанія GreenTec — спеціалізується на проектуванні та виготовленні дерев’яних конструкцій і модульних будинків за каркасною технологією фахверк, яка вже понад 6 століть є дуже популярною в Європі.

В Конфедерації будівельників України після зустрічі з паном Олсеном також підтвердили, що мова саме про технологію дерев’яного будівництва, яка є одночасно енергоефективною та екологічною.

У GreenTec заявили, що партнерство з Nocon відкриває нові можливості для використання передових норвезьких технологій та підходів в українських проектах. “Це не лише шанс відновити та покращити інфраструктуру, але й можливість для місцевих громад відчути реальні зміни вже сьогодні”.

В Агенції регіонального розвитку Одеської області очікують, що ці проєкти будуть представлені вже наступного місяця в Берліні під час Ukraine Recovery Conference та матимуть позитивний відгук у іноземних партнерів.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

Підписуйтеся на наші канали:

Telegram | Viber

YouTube | Facebook

Continue Reading

АКТУАЛЬНЕ