Connect with us

Top

ВІДТЕПЕР У ТАЇРОВСЬКІЙ ГРОМАДІ Є СВОЯ “ШВИДКА ДОПОМОГА”

Сучасний реанімобіль з усім медичним обладнанням, необхідним для невідкладної допомоги та реанімаційних дій, подарували Таїровській громаді друзі з німецької громади міста Гамбург. А доставити автівку з Європи допомогли волонтери з Совіньйону Олег Макаров і Аліна Маршал — все завдяки налагодженим стосункам із латвійським фондом Biedrība «TEV». Представники фонду особисто привезли «швидку» до Таїровської селищної ради, щоб передати ключі таїровським медикам.

Лікарі оглянули автівку, ознайомились з її можливостями, навіть вирішили, що керувати реанімобілем буде чарівна головна медична сестра Інга, яка крім професійного досвіду має ще 30-річний водійський стаж.

Керівництво громади подякувало громаді Гамбурга, латвійським друзям і подружжю Олега Макарова та Аліни Маршал, які, до речі, ще й від себе особисто передали таїровським медикам багато ліків. Звісно, що окрема велика подяка — від таїровських лікарів.

Базуватись німецька «швидка» буде при Таїровському консультативно-діагностичному центрі в житловому масиві «Радужний», працюватимуть на ній теж лікарі Таїровського КДЦ. Про це повідомив секретар селищної ради Олександр Орлов.

Більше — в нашому сюжеті 🔻

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

Підписуйтеся на наші канали:

Telegram | Viber

YouTube | Facebook

Continue Reading

АКТУАЛЬНЕ