Connect with us

Top

НАТАЛЯ ДЕЙНЕГА — ВЧИТЕЛЬКА, ЯКА ВИХОВУЄ ЩАСЛИВИХ ДІТЕЙ

Це — нове покоління педагогів Таїровського ліцею. Головне для них — аби діти з задоволенням йшли до школи, відчували себе в її стінах, ніби вдома, осягали знання легко, творчо та з користю. Героїня нашого сюжету — вчителька української мови та літератури, а ще й класна керівниця Наталя Анатоліївна Дейнега. Вона прийшла вчити дітей нашої громади 10 років тому, одразу після студентської лави.

Зараз Наталя Дейнега виборює звання “Вчителя року”. В цьому професійному конкурсі щорічно приймають участь кращі педагоги. Колеги пані Наталі щиро вірять, що саме вона гідна цього високого звання. Проте якщо навіть вона не переможе, все одно для своїх школярів, їхніх батьків та своїх колег вона залишиться кращим вчителем, яка любить свою справу та щиро любить дітей.

Південна Медіа Мережа завітала до Таїровського ліцею, щоб на власні очі побачити навчальний процес і поспілкуватись із пані Наталею, її учнями та батьками школярів. Отже дивимось сюжет та тримаємо кулачки за перемогу Наталі Дейнегі в конкурсі “Вчитель року”.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

Підписуйтеся на наші канали:
Telegram | Viber
YouTube | Facebook

Continue Reading

АКТУАЛЬНЕ