Connect with us

Top

“КРАСА ПЕРЕМОЖЕ”: НОВА ГЕРОЇНЯ ПРОЄКТУ НЕ ВПІЗНАЛА СЕБЕ В ДЗЕРКАЛІ!

Продовжується проєкт «Краса переможе», заснований таїровськими волонтерами разом із б’юті-експертами Оксаною Клімовою та Катериною Марченко. Цього разу героїнею проєкту, над якою попрацювали майстрині, стала Олена з Донецької області.

Нагадаємо, що в проєкті можуть брати участь жінки-переселенки, які зараз проживають у Таїровській громаді.

Історія Олени досить трагічна. Жінка виїхала разом із родиною з рідного міста Селідово, що в Покровському районі Донеччини, ще в квітні 2022 року. В родині було двоє діток із інвалідністю. А вже в цьому році, 19 березня, жінка народила синочка, але немовля померло. Через місяць після похорону від Олени пішов її чоловік. З’ясувалось, що довгі роки він зраджував жінку.

Зараз Олена збирає документи на розлучення. Між тим дуже хоче знову відчути себе красивою, привабливою жінкою. Б’юті-майстрині вгадали, чого хоче жінка, та зробили справді чарівний образ. Коли Олена побачила нову себе в дзеркалі, у неї навіть захотіла заплакати… від щастя.

Як зазначає організатор проєкту та засновниця благодійної організації «Волонтери Таїрова» Світлана Мораитес, проєкт продовжується, щомісяця будуть нові долі, нові історії та нові неймовірні перевтілення!

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

Підписуйтеся на наші канали:
Telegram | Viber
YouTube | Facebook

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

АКТУАЛЬНЕ