Connect with us

Top

ВІД ВІЙНИ — ДО КРАСИ. В ТАЇРОВСЬКІЙ ГРОМАДІ СТАРТУВАВ НЕЙМОВІРНИЙ ПРОЄКТ ЖІНОЧОГО ПЕРЕВТІЛЕННЯ

Кожна жінка неповторна та неперевершена. Та навіть попри виклики сьогодення хоче бути перш за все красивою та жіночою. Втілити це бажання взялись таїровські волонтерки разом із найкращими фахівцями б’юті-індустрії в рамках проєкту «Краса переможе».

Учасниці проєкту — жінки, чиє життя було понівечено війною, які внаслідок окупації або бойових дій переїхали з різних регіонів України до Таїровської громади.

Перша героїня проєкту, перевтілення якої відбулося в червні — Олена з Херсону. Олена розповіла свою історію порятунку.

Коли війська рф увійшли до міста, Олена з чоловіком і донькою переїхала до родичів у село Олександрівку, що на Херсонщині. Але бойові дії дісталися й туди. Знову нашвидкуруч зібрані валізи, знову під долинаючи звуки вибухів — непередбачувана «подорож».

«Повернулись до окупованого Херсону. Кожен день там життя  виснажувалося до нитки, адже не було змоги купити найнеобхідніше, щоб задовольнити навіть базові потреби, не враховуючи те, що моя донька потребувала спеціального харчування та ліків, які неможливо було забезпечувати, — розповідає пані Олена.

Потім — непростий шлях на Вінниччину. Страх за життя рідних і близьких. Ворожі обстріли.

«Наша сім’я зіткнулася з купою випробувань та перешкод, які нам не вдалося подолати разом, через що мій чоловік покинув нашу сім’ю без будь-яких засобів існування», — продовжує розповідь наша героїня.

Тоді вона вирішила перебратися до Одещини, а саме — до Таровської громади.

«Маючи дві вищі освіти, заради своєї сім’ї я була згодна на будь-яку роботу і не боялася забруднити руки. Починала працювати прибиральницею. Потім отримала посаду в селищній раді. Перебуваючи у цьому вирі подій, я геть забула про себе і свій зовнішній вигляд та не помічала свого відображення у дзеркалі», — каже пані Олена.

Отже, соціальний проєкт «Краса переможе» розпочався саме з неї. Жінка приїхала до студії краси THE ONE. Її зустрили кращі фахівчині з краси Оксана Клімова, яка керує б’юті-центром, і Катерина Марченко, засновниця студії THE ONE та партнер бренду Oriflame. До речі, Оксана Клімова є членкинею благодійної організації БФ «Волонтери Таїрова». Саме ця організація стала ініціатором такого неймовірного проєкту.

В процесі перевтілення. Світлана Мораитес, Катерина Марченко та наша героїня Олена

«Цей проєкт — для жінок, постраждалих від війни, спрямований на відновлення ментального здоров’я. Для жінок, які за час війни забули, коли останній раз робили щось для себе. Особливо коли ти жінка, якій довелося покинути власний дім, переїхати в нове місто, змінити оточення та пристосуватися до нових обставин», — говорить засновниця таїровської волонтерської організації Світлана Мораитес.

«Надихнути, відволікти від війни, буденності та турбот і дати можливість провести б’юті-день, повністю присвячений собі, наштовхнути на нові зміни та дати відчути ті емоції та почуття, які має відчувати кожна жінка постійно, а особливо така вільна і незалежна, як українка», — про такі цілі проєкту розповіла пані Оксана Клімова.

Оксана Клімова, б’юті-експерт, членкиня БО “БФ “Волонтери Таїрова”

Створення нового образу Олени розпочалося з консультації стилісту. Його поради стали «дорожньою картою» майбутнього перевтілення. Потім за роботу прийнявся перукар, який зробив фарбування та стрижку волосся. На наступному етапі Олена сіла в крісло візажиста. Це був останній крок у створенні нового образу Олени. З дзеркала на нашу героїню дивилася зовсім інша, нова жінка. А, можливо, та жінка, якою вона була до війни. Одним словом, результат перевершив усі очікування.

За словами організаторів проєкту «Краса переможе», проєкт не обмежений часом. Кожного місяця буде нова героїня, для якої це перевтілення подарує найкращі емоції. Важливо також те, що всі б’юті-процедури надаються героїням проєкту безкоштовно. Такого в Таїровській громаді ще не було!

Автор: Данило Горячкін

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

Підписуйтеся на наші канали:
Telegram | Viber
YouTube | Facebook

Continue Reading

АКТУАЛЬНЕ