Connect with us

Top

ЗАСОБИ РЕБ НА 4,5 МІЛЬЙОНИ ДЛЯ ШПИТАЛЮ

Між Військово-медичним центром і Таїровською селищною радою підписаний меморандум.

Таїровська селищна рада провела чергову 38-у сесію. На початку зібрання до сесійної зали завітали керівники Військово-медичного клінічного центру Південного регіону, відомого як 411 військовий шпиталь: начальник медичної частини центру, полковник Всеволод Бабенко та його колега заступник командира медичної частини, підполковник В’ячеслав Полясний.

Вони розповіли, що військові медики, які щодня рятують життя наших воїнів, потребують сучасних систем радіоелектронної боротьби, аби убезпечити медичні корпуси від ворожих ракетних атак.

Допомогти в цьому питанні, виділити бюджетні кошти на закупівлю РЕБів погодились у Таїровській селищній раді. Натомість від військових медиків місцева влада очікує максимальної уваги до поранених бійців, що мобілізовані з Таїровської громади.

Сторони закріпили свої наміри підписанням меморандуму. Сума, передбачена на закупівлю РЕБів для шпиталю, складає 4,5 мільйони гривень.

Частина питань, за які на сесії проголосували таїровські депутати, як раз стосувалась фінансових трансферів із бюджету громади військовим частинам та військовому шпиталю.

У цьому році допомога Збройним Силам України з бюджету Таїровської громади збільшилась на 20 мільйонів гривень і складає 51 мільйон.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

Підписуйтеся на наші канали:
Telegram | Viber
YouTube | Facebook

Continue Reading

АКТУАЛЬНЕ