Connect with us

Top

“Я ПРИКРИЮ”: ПЕРШІ ЕВАКУАЦІЙНІ ВСЮДИХІДИ ПЕРЕДАНІ “ГОСПІТАЛЬЄРАМ”

Перші всюдихідні евакуаційні машини для військових медиків заїхали в Україну та були передані батальйону “Госпітальєри”. Машини були придбані за донати в одній з східних європейських країн волонтерами Олегом Макаровим і Аліною Маршал у рамках започаткованого ними проєкту “Я прикрию”.

В серпні минулого року син Олега та Аліни Остап Макаров загинув під час виконання бойового завдання на Запорізькому напрямку. В пам’ять про сина та намагаючись врятувати інших українських захисників, волонтерська родина знайшла такі машини, що можуть пройти по будь-якому бездоріжжю та вивезти поранених бійців.

Передача перших машин відбулася в Таїровому одночасно з відкриттям муралу, присвяченого Остапу Макарову та всім геройські загиблим захисникам України.

Олег Макаров і Аліна Маршал продовжують збір коштів у рамках проєкту “Я прикрию”. Ціль — ще придбати та привезти українській армії такі необхідні евакуаційні всюдихіди. Як говорить Аліна, в цій справі вже є чималий досвід, а головне — бажання рятувати українських воїнів.

Суттєву підтримку в реалізації проєкту “Я прикрию” надала Таїровська селищна рада, яка з самого початку повномасштабного російського вторгнення допомагає Збройним силам, військовому шпиталю та переселенцям із окупованих українських територій.

Ви можете підтримати проєкт і разом прикрити наших військових:

«Я ПРИКРИЮ» — благодійний проект Алины Маршал и Олега Макарова

Моно 5375411208126412

https://send.monobank.ua/jar/8n4twiu9Zr

Приват 5168745615582597

https://www.privat24.ua/send/03jya

PayPal

alinamarshal.com@gmail.com

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

Підписуйтеся на наші канали:
Telegram | Viber
YouTube | Facebook

Continue Reading

АКТУАЛЬНЕ