Connect with us

Top

“ПОСТРІЛ ВІРИ”, АБО ЯК РЕАБІЛІТУВАТИ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ В УКРАЇНІ

Військові ветерани, що мешкають у Таїровській громаді, зустрілись та перевірили свої навички в стрільбі завдяки ветеранському проєкту “Постріл віри”. Цей проєкт реалізується за волонтерською ініціативою Олега Макарова та Аліни Маршал, батьків загиблого героя Остапа Макарова. Підтримують проєкт компанія Stvol, яка надала приміщення та спорядження тиру, Одеський обласний центр комплектації і соціальної підтримки та Таїровська селищна рада.

Перш ніж взяти в руки зброю, всі учасники зустрічі пройшли інструктаж з безпеки.

Ветаранам надали можливість постріляти з чеського пістолета Чезет П10 та бельгійського спецназівського карабіну натовського зразка з бойовим калібром 5-56. Декілька пострілів зробив і секретар Таїровської селищної ради Олександр Орлов, який, до речі, в минулому — кадровий офіцер української армії.

За його словами, такий проєкт повинен поширюватись за межі Таїровської громади по всій Одеській області.

Військовий Артем, який у лавах ЗСУ з 2018 року, дякує організаторам проєкту “Постріл віри” та говорить, що проєкт вкрай важливий для успішної адаптації ветеранів у цивільному житті.

“Люди на фронті постійно відчувають цей адреналін, коли вони повертаються сюди, у них травмована психіка, їм це потрібно, тому краще хай вони відчують адреналін тут, у тирі, ніж на вулиці”, — вважає Артем.

Більше — у нашому сюжеті 🔻

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

Підписуйтеся на наші канали:
Telegram | Viber
YouTube | Facebook

Continue Reading

АКТУАЛЬНЕ