Connect with us

Top

МУРАЛ “Я ПРИКРИЮ” — ПАМ’ЯТІ ОСТАПА МАКАРОВА

На півдні Одеської області, в селищі Таїрове створюється мурал пам’яті загиблого воїна, Героя-захисника України Остапа Макарова. Працює над муралом відомий одеський художник Микола Стріжаков. Виділила місце для мурала та підтримує родину Остапа Таїровська селищна рада.

Батько Героя Олег Макаров розповідає, що син з першого дня пішов добровольцем, завжди був на передовій. Його група виконувала завдання на території противника. Після чергового завдання хлопці попали під ворожий обстріл і, отримавши поранення, почали відступати крізь мінне поле. Остап ніс на собі побратима. Але підступний ворог випалив посадку разом із нашими хлопцями.

Рятувати хлопців не вдалося через відсутність спеціальної евакуаційної техніки.

Почувши про цю історію, український художник Андрій Ярмоленко створив картину з образом Остапа, який рятує побратима. Ідея “Я прикрию” стала лейтмотивом подальших дій родини Остапа Макарова, а сама картина надихнула на створення муралу.

Олег Макаров і Аліна Маршал започаткували проєкт з однойменною назвою “Я ПРИКРИЮ” та метою зібрати кошти на 3 евакуаційних всюдихода, які врятують від загибелі інших дітей. Наразі гроші на 2 шведських гусеничних медвака Volvo 202 вже є, машини готуються до відправки в Україну та передачі медичному батальйону “Госпітальєри”. Кошти на третій всюдихід ще збираються.

Батько воїна зізнається, що більш за все хоче на одному з придбаних медваків, який буде носити ім’я його сина, особисто за кермом поїхати на передову, в ті місця, де служив та загинув Остап Макаров, та рятувати інших хлопців.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

Підписуйтеся на наші канали:
Telegram | Viber
YouTube | Facebook

Continue Reading

АКТУАЛЬНЕ