Connect with us

Top

ЖИТИ ПОПРИ ВСЕ… ВІДЕОВЕРСІЯ ДРАМИ “ЗАКРИТЕ НЕБО”

“Я стою на Землі своїй і звертаюся до всіх мертвих Роду свого! Кличу предків кровних моїх і рідню по духові! Хто ходив добрим господарем по цій землі, де я стою, встаньте непохитною стіною перед ворогами нашими! Почуйте заклик нащадків ваших! Повстаньте поруч із нами, примножте силу нашого Духу! Допоможіть вистояти і перемогти! Хай буде так…”

Неймовірно сильна вистава за п’єсою сучасної драматургині Неди Нежданої була представлена на сцені Таїровського будинку культури Овідіопольським аматорським театром “Віват, Театр!” під керівництвом Олени Горячих.

4 жінки. 4 долі. 4 трагічні історії, наповнені жахом, стражданням, втратами і водночас надією та силою жити далі, супротив війні, супротив смерті. В цих окремих долях — доля країни, яка стогне від болю, але боронить своє майбутнє, своє право бути!

Серед глядачів у актовій залі були присутні представники Таїровської селищної ради, які подякували творчому колективу “Віват, Театр!” за таку талановиту гру та глибоке осмислення сучасної війни та її наслідків. Секретар ради Олександр Орлов запросив театральну трупу частіше приїжджати до селища “на біс”.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

Підписуйтеся на наші канали:
Telegram | Viber
YouTube | Facebook

Continue Reading

АКТУАЛЬНЕ