Connect with us

Top

ПАМ’ЯТІ «МАКАРА». БАТЬКИ ЗАГИБЛОГО ГЕРОЯ ХОЧУТЬ ВРЯТУВАТИ ІНШИХ ДІТЕЙ

Група була викрита, бійці попали під ворожий вогонь та почали відходити через заміноване поле, витягуючи поранених побратимів.

Наші кращі хлопці гинуть на цій підступній війні. На превеликий жаль, не завжди є можливість евакуювати їх, поранених, з полю бою. Трагічна звістка про загибель єдиного сина прийшла в серпні в совіньйонівську родину активіста та волонтера Олега Макарова та відомої в Україні дизайнерки Аліни Маршал. Незабаром у Таїровому на одному з житлових будинків може з’явитися мурал пам’яті Героя.

«Наш син Остап пішов на війну добровольцем. Я не змогла його зупинити, та ніхто в світі, жодна сила не змогла би стримати Остапа!» — розповідає Аліна.

Група, до складу якої входив Остап Макаров за позивним «Макар», кілька діб виконувала бойові завдання в сірій зоні, фактично на підконтрольній противникові території. Група була викрита, бійці попали під ворожий вогонь та почали відходити через заміноване поле, витягуючи поранених побратимів.

Остап теж був поранений, проте з останніх сил тягнув на собі ще більш «важкого» бойового товариша.

Врятувати воїнів могла б тільки евакуація, були спроби її організувати, але через безперервні обстріли та щільність мінних пасток це виявилось неможливим. Неможливим, бо не було спеціальної евакуаційної техніки, яка б допомогла повернути хлопців…

Бійці пролежали декілька діб у посадці. Тим часом ворог підпалив заміновану територію, на якій переховувались поранені. Останнім часом ця практика поширюється росіянами: вони підпалюють заміновані поля та посадки, намагаючись влаштувати пекло українським бійцям.

З цього пекла Остапа та його побратима забрали вже згорілими…

«Нашого сина не змогли витягнути з пастки та врятувати, — говорить батько Героя Олег Макаров. — Проте наша родина хоче допомогти врятувати інших наших дітей, щоб їхні батьки не отримували таких звісток».

Олег Макаров і Аліна Маршал з початку війни волонтерили, допомагаючи армії, але ця допомога була суто речова. Тільки після цієї трагедії вони вперше відкрили збір саме коштів, бо зараз їхня найголовніша мета — придбати для порятунку наших воїнів броньовані медичні евакуаційні машини надвисокої прохідності.

«Таких поки що немає в ЗСУ, — стверджують батьки «Макара», — але вони є в Фінляндії, й у нас є можливість їх звідти привезти».

Ці автівки зможуть пробиратися у саме пекло, їздити крізь вогонь та по мінним полям, бездоріжжю та навіть болотам. Вони обладнані базовим знаряддям для надання первинної медичної допомоги на шляху з пекла до шпиталю.

Одну з цих рятувальних всюдихідних автівок Олег і Аліна хочуть назвати «Макар» — на честь свого сина.

«Спільно куплені машини будуть передані на фронт прямо звідси, з нашої Таїровської громади. Все буде прозоро та відкрито. До кожної такої машини можна і потрібно буде доторкнутися перед їх відправкою на фронт», — запевняє Олег Макаров.

Аліна Маршал доповнює свого чоловіка:

«Це буде наче наш спільний Оберіг для наших дітей… Бо в кожній із цих машин буде частинка теплоти наших батьківських рук і сердець».

Батьки Остапа «Макара» назвали цій збір «Я ПРИКРИЮ!». Його мета: 1 500 000 гривень на 3 медичних евакуаційних всюдихода. Місія: порятунок наших хлопців ¬— С ПЕКЛА БОЮ ДО ШПИТАЛЮ!

Долучайтесь:

🟩 Приват: 5168 7456 1558 2597

https://www.privat24.ua/send/03jya

⬛️ Моно: 5375 4112 0812 6412

https://send.monobank.ua/jar/8n4twiu9Zr

Отримувач — Alina Marshal

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

Підписуйтеся на наші канали:
Telegram | Viber
YouTube | Facebook

Continue Reading

АКТУАЛЬНЕ