Connect with us

Top

СУПЕРЕЧЛИВЕ ПЕРЕХРЕСТЯ | ТЕМА З СОЦМЕРЕЖ

Продовжуємо рубрику ТЕМА З СОЦМЕРЕЖ. Сьогодні — пояснення секретаря Таїровської селищної ради Олександра Орлова щодо доцільності використання коштів на реконструкцію перехрестя між Червоним Хутором і житловими комплексами в “Дружному”. Чому це робиться підчас війни та чому на реконструкцію витрачається саме така сума — 22 мільйони гривень?

Всі ці питання поставив депутат Таїровської селищної ради Данило Топольницький у своєму зверненні до Голови ради Тимура Хасаєва. Це звернення депутат оприлюднив у соціальній мережі Фейсбук.

За словами пана Орлова, безпека громадян у тилу не менш важлива, ніж життя наших захисників на передовій. А це перехрестя вкрай небезпечне, на ньому вже трапилось багато аварій, і щодня люди, перетинаючи його, ризикують власним здоров’ям і життям.

А “фантастичне” зростання вартості робіт — це лише розподіл загального кошторису між минулим роком, коли розпочалася реконструкція, та теперішнім роком. До того ж, кошторис проєкту охоплює не тільки дорожнє покриття, а й комплексну організацію руху на перехресті — від встановлення світлофорів до пешохідної розмітки.

Подробиці — в відео. А поки ще нагадаємо, що в Telegram створений ресурс, де кожен мешканець може безпосередньо звернутися до влади з питанням, скаргою або пропозицією.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

Підписуйтеся на наші канали:
Telegram | Viber
YouTube | Facebook

Continue Reading

АКТУАЛЬНЕ