Connect with us

Top

ПЕРШІ ЗАРЕЄСТРОВАНІ НА ШЛЮБ У ТАЇРОВСЬКОМУ ЦНАПІ: ВІЛІН ЦАНДР І ЙОГО НАРЕЧЕНА ОКСАНА

Перша онлайн-заява на реєстрацію шлюбу цього тижня була подана в Таїровському ЦНАПі за допомогою застосунку Дія. Подали заяву футбольний тренер і директор спортивного клубу “Таїрове” Вілін Цандр і його наречена Оксана.

Директорка Таїровського ЦНАПу Олена Степська розповіла, що мова лише про подання заяви на реєстрацію — для отримання свідоцтва про реєстрацію шлюбу все одно потрібно прийти в ДРАЦС (орган державної реєстрації актів цівільного стану).

“Через Дію можна подати заяву, навіть не виходячи з дому. Але в данному випадку роль ЦНАПа — допомогти молодятам зробити все правильно, підготувати необхідні документи, — говорить пані Олена. — Одна справа, коли в обох шлюб перший, тут потрібні лише паспорти та коди. А якщо людина вже перебувала в шлюбі, тим більш, якщо було розлучення через суд — тут вже потрібно більше документів”.

На питання, чим Дія полегшує процес реєстрації, Олена Степська відповіла:

“Вам не потрібно стояти в черзі в ДРАЦСі на подачу документів, ви самі обираєте комфортний для вас час, коли прийдете в ДРАЦС за свідоцтвом про шлюб. За деяких обставин, в числі яких підтверджена вагітність нареченої або воєнний стан, реєстрація шлюбу може статися навіть наступного дня, а не через місяць, як було раніше”.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

Підписуйтеся на наші канали:
Telegram | Viber
YouTube | Facebook

Continue Reading

АКТУАЛЬНЕ