Connect with us

Top

НОВИЙ ЦНАП ІЗ ДІЯ-ЦЕНТРОМ У ТАЇРОВОМУ, АБО 12 КРИТЕРІЇВ СУЧАСНИХ ПОСЛУГ

У Таїровській громаді сталася довгоочікувана подія: відбулось урочисте відкриття нового Центру надання адміністративних послуг. Сучасна безбар’єрна будівля, стильний інтер’єр, новітнє технічне обладнання, зручний для відвідувачів простір — це ще далеко не всі принади нового ЦНАПу. Найголовніша перевага — функціонування тут Дія-центру, який кількісно та якісно розширить спектр державних послуг для населення.

Новий ЦНАП у Таїровому — за своєю функціональністю перший і поки що єдиний на Одещині. Саме в день відкриття до ЦНАПу вже прийшли перші відвідувачі, яким безумовно сподобався сервіс надання послуг у новому Центрі.

На відкритті були присутні почесні гості: начальниця управління системного розвитку надання адмінпослуг Міністерства цифрової трансформації України Марина Бобраніцька, директор Департаменту цифрового розвитку, інформаційної політики та кіберзахисту Одеської обласної державної адміністрації Іван Тимошенко, начальниця відділу адміністративних послуг та цифрової взаємодії Департаменту цифрового розвитку, інформаційної політики та кіберзахисту Одеської обласної державної адміністрації Дарія Джуган і заступниця начальника Одеської районної військової адміністрації Алла Вишнякова.

Як зазначила Марина Бобраніцька, Дія-центр — “one stop shop” (єдине вікно — ред.) усіх послуг, направлений на максимальне задоволення потреб людей в якісному державному сервісі. “Адже люди — це головний скарб і потенціал країни”, — впевнена пані Марина.

ЦНАП у Таїровому разом із Дія-центром будуть працювати за 12 критеріями: ЗРУЧНІСТЬ, ШВИДКІСТЬ, СУЧАСНІСТЬ, БЕЗБАР’ЄРНІСТЬ, ПРОСТОТА, ЛЮДЯНІСТЬ, НАДІЙНІСТЬ, ДОСКОНАЛІСТЬ, ДОСТУПНІСТЬ, ПРОЗОРІСТЬ, ДІЄВІСТЬ, ПРИВІТНІСТЬ.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

Підписуйтеся на наші канали:
Telegram | Viber
YouTube | Facebook

Continue Reading

АКТУАЛЬНЕ