Connect with us

Top

ПАТРІОТИЧНИЙ ОКСЮМОРОН: навіщо Сергія Дороховського приєднали до сумнівної компанії?

Сьогодні на овідіопольському ресурсі Альтернатива.орг з’явилася дуже дивна публікація: подяка від підрозділу ППО за придбаний пікап. Публікацій таких зараз багато, тому її автор, можливо, розраховував, що викривлення інформації в матеріалі залишиться непоміченим. Втім ні: за нібито добрим і патріотичним меседжем помітна погано прихована політична гра.

Про суть: якийсь анонімний підрозділ ППО голосом не самих захисників, а журналіста Романа Варшанідзе дякує трьом меценатам Сергію Дороховському, Володимиру Синіговцю та Олександру Дубовику за надання коштів на автомобіль, який нібито вже місяць використовується військовими.

На цей інформаційний вкид вже відреагував бізнесмен і меценат Сергій Дороховський, надіславши журналісту Роману Варшанідзе лист, в якому спростував свою причетність до будь-яких спільних дій з громадянами Синіговцем і Дубовиком. Також у листі міститься вимога спростувати неправдиву інформацію, розміщену журналістом.

Як пише Сергій Дороховський, він з 2014 року допомагає українській армії, але робить це особисто, без розголосу та піару.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

Підписуйтеся на наші канали:
Telegram | Viber
YouTube | Facebook

Continue Reading

АКТУАЛЬНЕ