Connect with us

Top

8 ГРУДНЯ ВІДЧИНЯЄ ДВЕРІ НОВИЙ ЦНАП У ТАЇРОВОМУ

Будівництво нового ЦНАПу Таїровської громади розпочалося ще в довоєнний 2021 рік. Проєкт був типовий, запропонований державою, тому не вимагав багато часу на паперову бюрократію, чисельні узгодження, та навіть зведення будівлі Центру мало бути швидким.

Але будівельні роботи на об’єкті були призупинені через повномасштабну війну та оголошений в Україні після російського вторгнення воєнний стан.

Восени 2022 року Кабінет Міністрів в рамках Постанови №190 все ж таки дозволив громадам самостійно визначитись із переліком об’єктів критичної інфраструктури и соціально важливих об’єктів, будівництво яких може буде здійснено за рахунок державних коштів і місцевих бюджетів. Одним із таких пріоритетів для Таїровської громади став новий ЦНАП.

Минув майже рік, і ось двері сучасного ЦНАПУ напередодні Нового року відчиняються для всіх мешканців громади. І це попри весь тиск і інформаційні атаки збоку депутата Синіговця та деяких діячів, які у кожному кроці будівництва бачили порушення та навіть “злочинні дії”. Попри все караван йшов, будівництво тривало.

Сьогодні добудований ЦНАП у Таїровому — це сучасна будівля площею 330 квадратних метрів (!), у якій одночасно зможуть отримати якісні адміністративні послуги до 50 осіб. Загалом у новому Центрі буде надаватися 290 послуг. Перелік цих послуг нещодавно затвердила на 34-й сесії Таїровська селищна рада.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

Підписуйтеся на наші канали:

Telegram | Viber

YouTube | Facebook

Continue Reading

АКТУАЛЬНЕ