Connect with us

Top

ВОЛНОВАХА — ТАЇРОВЕ: ІСТОРІЯ НОВОГО ЖИТТЯ БАГАТОДІТНОЇ РОДИНИ

Переселенка з окупованої Волновахи Оксана Дьоміна з чоловіком і десятьма дітьми (!) нещодавно переїхала до Таїровської громади.

Звернулася до місцевої влади, де родині запропонували великий будинок у селищі Таїрове. А поки в цьому будинку тривають ремонтні роботи, родині Оксани надали тимчасове житло в готелі Інституту виноградарства та виноробства.

Благодійні організації допомогли облаштувати житло. Продовжують опіку над родиною і в Таїровській селищній раді. Її представники завітали до Оксани, щоб упевнитися, що сім’я добре облаштувалась, і привезли з собою чимало корисних і приємних подарунків.

З лютого 22-го року велику родину Оксани Дьоміної покидало по різних містах і навіть країнах. Спочатку поїхали за кордон, але діти дуже хотіли повернутися назад, в Україну. Потім переселенці поміняли декілька місць мешкання у різних громадах, поки не опинилися в Таїровому. Кажуть, що саме тут відчувають себе майже як вдома.

Поки в майбутньому будинку родини Дьоміних триває ремонт, Оксана бере активну участь у всіх ремонтних процесах: штукатурить, фарбує, стелить підлогу, водночас будує плани щодо власної справи, бо в колишньому мирному житті вона разом із чоловіком займалась хімчисткою меблів.

А місцева влада тим часом продовжує шукати донорів, щоб допомогти облаштуватись багатодітній родині, бо потреб у неї ще багато. Родина Дьоміних варта поваги, адже більшість їх чудових дітей прийомні. Отже незабаром у Таїровому з’явиться справжній дитячий будинок сімейного типу.

Більше — у нашому репортажі 🔻

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

Підписуйтеся на наші канали:
Telegram | Viber
YouTube | Facebook

Continue Reading

АКТУАЛЬНЕ