Connect with us

Top

У ТАЇРОВСЬКІЙ ГРОМАДІ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ТРАДИЦІЯ БЛАГОДІЙНИХ ЯРМАРКІВ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ

Мешканці Таїрового, Сухого Лиману та усієї Таїровської громади зможуть знову долучитись до доброї справи — збору коштів на потреби українських захисників. За ініціативи Управління гуманітарної політики Таїровської селищної ради, при підтримці керівництва ради, в громаді пройдуть благодійні ярмарки, присвячені весні та святу Масниці. З міркувань безпеки час і локація будуть оприлюднені в місцевих групах за 3 години до заходів.

Відомо, що вже завтра благодійний ярмарок пройде в Сухому Лимані, а в суботу на подію чекатиме Таїрове.

Подібні ініціативи реалізуються в громаді систематично. Проводять заходи КЗПСО “Таїровська мистецька школа” і КЗ “Центр культури та дозвілля” Таїровської селищної ради. Крім благодійного продажу сувенірів, патріотичної символіки, предметів мистецтва та смаколиків, перед учасниками ярмарку виступлять юні митці та їхні педагоги з яскравою концертною програмою. Ну, і звісно, куди ж без смачних млинців?! Адже на календарі — Масниця!

Педагоги Таїровської мистецької школи та Центру культури та дозвілля розповіли, що на першому ярмарку, який пройшов наприкінці січня, зібрали 8,5 тисяч гривень. Доклавши за власною ініціативою свої кошти, вони купили 2 розвідувальних дрони на загальну суму 11200 гривень та передали їх одній із військових частин.

Про те, як проходив січневий Благодійний ярмарок у Таїровому, Південна Медіа Мережа розповідала тут.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

Підписуйтеся на наші канали:
Telegram | Viber
YouTube | Facebook

Continue Reading

АКТУАЛЬНЕ