Connect with us

Top

ТОП-12 ТАЇРОВСЬКИХ ВИН | НОВА ВИННА ЛОКАЦІЯ

Адреса магазину: смт Таїрове, вул. 40-річчя Перемоги, 26 (приміщення дегустаційної зали)

Напередодні Нового 2023 року в Таїровому відкрився фірмовий магазин оригінальних вин «Таїровські вина». На полицях представлені всі сорта, які пропонують майстри Інститута виноградарства та виноробства імені славетного Василя Таїрова.

На відкритті була присутня директор Інституту Ірина Ковальова, яка зазначила, що відкриття магазину на базі інституту є справжньою візитівкою Одеської області: «Тут кожен зможе скуштувати справжнього марочного вина з винограду, зібраного на нашій землі та зробленого руками наших майстрів-виноробів». Завітали на урочистості й представники місцевої влади та Одеської обласної військової адміністрації.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО З ВІДКРИТТЯ ФІРМОВОГО МАГАЗИНУ

Крім продажу винних виробів, мешканцям та гостям Таїрового пропонуються цікаві екскурсії з фірмовими дегустаціями. Спробувати оригінальні вина, розроблені Інститутом, можна тільки в цих стінах, стверджують поціновувачи таїровських вин. Отже це відкриття — гарний привід згадати легентарні таїровські сорти, які можна знайти саме тут:

Загрей, біле сухе
Сорт Загрей виведено у 2007 році. Колір солом’яний. В ароматі ноти манго та зеленого яблука. Вино легке та досить кислотне. У післясмаку невелика гіркуватість. Це гарне поєднання для морепродуктів.

Таїровське біле із сорту Сухолиманський Білий
Витримка в дубі 18 місяців. У ароматі ноти ванілі, родзинок та степових трав.

Рубін Таїровський
Це рожеве вино із сорту Рубін Таїровський. Колір світло-гранатовий. Дуже ароматне вино з нотами малини, полуниці та стиглої вишні.

Таїровське червоне із сорту Одеський Чорний
Витримка в дубі 2 роки. Добре підійде до соковитого стейку.
У ароматі медові ноти та чорна смородина. У смаку відчуваються терпкі таніни.

Великий фонтан
Це напівсолодке вино, купаж сортів Сухоліманського Білого та Муската Одеського. Колір золотистий.

Скіфське
Це купаж Одеського Чорного та Рубіна Таїровського. В ароматі відчуваються ноти чорносливу.

Хаджибей
Це кріплене вино із сорту Сухоліманський Білий на кшталт Марсалою. Алкоголь 19%. Колір коньячний. В ароматі ноти мигдалю, спецій та абрикосу.

Стара шаланда
Це вино зроблено на кшталт Малаги способом уварювання з безлічі сортів.

Мускат Таїровський
Алкоголь 16% та цукор 16%. Колір золотистий. В ароматі ноти акації, чайної троянди, стиглих фруктів.

Овідій
Це лікерне вино з ізюмленого винограду за типом Сотерна або десертних токайських вин. Зроблено із Сухоліманського Білого. Алкоголь 16%, цукор 18%.

Таїровське царське
Це вино на кшталт Кагора з сорту Одеський Чорний. Цукор 18%. В ароматі ноти шоколаду та кориці. До такого вина добре підійдуть витримані сири.

Анасгрік
Назва вина складається з імен його творців Анастасії та Григорія. Це вино типу Вермута включає більше 20 компонентів, у тому числі Сухоліманський Білий, полин і лаванду.


Дуже добре, що це відкриття відбулося саме напередодні Новорічних та Різдвяних свят. Отже, обов’язково завітайте до «Таїровських вин» і додайте до свого святкового столу вишукані напої.

Адреса магазину: смт Таїрове, вул. 40-річчя Перемоги, 26 (приміщення дегустаційної зали)

Графік роботи: щоденно з 10:00 до 17:00

Continue Reading

АКТУАЛЬНЕ