Connect with us

Top

З ДНЕМ ЗСУ! ТАЇРОВСЬКА ГРОМАДА ПИШАЄТЬСЯ СВОЇМИ ЗАХИСНИКАМИ!

Сьогодні свято тих, хто своїм щоденним подвигом забезпечує існування України, виборює майбутнє наших дітей, іноді ціною власного здоров’я та навіть життя! Сьогодні головне свято наших Захисників — День Збройних Сил України!

Багато мужніх мешканців Таїровської громади пішли на захист нашої держави, хтось ще в 2014 році, але більшість — майже 80 відсотків — вже за часів повномасштабного вторгнення росії. Загальна кількість тих наших сусідів, хто зараз із зброєю в руках служить у лавах ЗСУ — це звісно закрита інформація. Але таких більше, ніж ми уявляємо.

Таїровці, совіньйонівці, сухолиманці, радужанє, жителі інших населених пунктів громади — залишили звичне мирне життя та зараз служать у Сухопутних військах, Військово-Морських Силах, Десантно-штурмових військах, Силах спеціальних операцій і підрозділах Тероборони. 90% з них приймають безпосередню участь у бойових діях, переважно на Херсонському напрямку. Найбільше наших воїнів наразі служить у 122-й та 126-й бригадах.

Хто вони, Захисники з нашої громади? За інформацією ТЦК та СП Одеського району, 50% з них — солдати, інша половина — офіцери: від лейтенантів до бригадного генерала! Є командири бойових бригад і керівники військово-медичних закладів, офіцери штабів оперативного командування та керівники військових оркестрових колективів. Є ті, хто нагороджений найвищими державними відзнаками — орденами Богдана Хмельницького та “За мужність”. І навіть званням “Героя України”!

Так, наприклад, за проявлений героїзм нагороджений званням “Героя України” мешканець нашої громади, командир Окремої механізованої бригади, полковник Дмитро Завадський. Він разом із своїми бойовими товаришами зараз воює на Бахмутському напрямку.

Де б не воювали наші Герої, які би бойові задачі не виконували, всі вони крок за кроком наближають нашу Перемогу, захищають свою землю, своїх батьків, жінок і дітей, нашу громаду та нашу Україну! З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ, НАШІ ГЕРОЇ! ХАЙ БОГ БЕРЕЖЕ ВАС!

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

Підписуйтеся на наші канали:
Telegram | Viber
YouTube | Facebook

Continue Reading

АКТУАЛЬНЕ