Connect with us

Top

УГОРЩИНА ДОПОМАГАЄ В ОБЛАШТУВАННІ ТАЇРОВСЬКИХ УКРИТТІВ

Тривають ремонтні роботи в 4-х укриттях, розташованих у селищі Таїрове. Облаштування проводиться за сприяння Угорської Екуменічної Служби Допомоги (НІА) за рахунок коштів Українського гуманітарного фонду (UHF).

Після підписання меморандума НІА направила грантові кошти, а місцева рада надала доступ підрядній організації, яку обрали самі донори, для проведення ремонтних робіт.

Мова про 4 додаткові найпростіші укриття, розраховані на об’єкти соціальної сфери — таїровські заклади освіти та культури.

По завершенню ремонтних робіт приміщення укриттів будуть облаштовані лавками, ковдрами, резервуарами для питної води та вогнегасниками. Для безперебійного подання електричної енергії будуть встановлені генератори та акумулятори великої ємності з зарядними пристроями. Індивідуальних захист в укриттях забезпечуватимуть аптечки та протигази.

Як зазначила керівниця Управління гуманітарної політики Таїровської селищної ради Світлана Мораитес, цей важливий проєкт з Угорщиною реалізується завдяки багатомісячній роботі з міжнародними донорами, а також співпраці з громадським рухом “Віра, Надія, Любов” та Громадською Організацією «Культура Демократії».

Суттєву допомогу у вирішенні багатьох технічних питань, пов’язаних із ремонтними роботами, надали фахівці КП ЖКП “Таїрове”.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

Підписуйтеся на наші канали:

Telegram | Viber

YouTube | Facebook

Continue Reading

АКТУАЛЬНЕ