Connect with us

Top

НАЙПРОСТІШІ УКРИТТЯ. В ТАЇРОВОМУ ОБЛАШТОВУЮТЬ 6 ПІДВАЛЬНИХ ПРИМІЩЕНЬ

Ракетна небезпека для Одещини посилюється з настанням осіннього періоду. Тому актуальним та вкрай важливим для збереження життів залишається облаштування простіших укриттів у підвальних приміщеннях житлових будинків.

У Таїровому таких сховищ — 6. Їхнім ремонтом займаються робітники Кп Жкп Таїрове. Нещодавно підвальні укриття відвідав секретар Таїровської селищної ради Олександр Орлов. Директор комунального підприємства Олег Буравльов відзвітував:

“На даний момент залиті підлоги, проведена вода, встановлені електронні замки, що відкриваються автоматично підчас повітряної тривоги. Ще облаштовуються санвузли. У всіх укриттях є вайфай та камери відеоспостереження. Крім того, в листопаді-грудні будуть встановлені буржуйки та завезені дрова”.

За словами секретаря Таїровської селищної ради Олександра Орлова, такі найпростіші укриття зможуть вмістити від 50 до 100 людей. Але це не всі сховища: триває облаштування укриття в Таїровській школі, також з нового року є в планах приступити до великого укриття під Таїровським дитячим садком.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

Підписуйтеся на наші канали:
Telegram | Viber
YouTube | Facebook

Continue Reading

АКТУАЛЬНЕ