Connect with us

Top

У ВОЛОНТЕРСЬКОМУ ОСЕРЕДКУ В “ДАЙБЕРЗІ” ДОПОМОГАЮТЬ ОДЯГОМ І ВЗУТТЯМ

Волонтерський осередок БО БФ “Волонтери Таїрова” у ЖМ “Дайберг” не припиняє свою діяльність. Нагадаємо, тут безоплатно можно взяти одяг та взуття для дорослих і дітей. Особливо великий вибір дитячих речей та іграшок.

Демісезонне та літнє взуття, куртки, футболки, светри, комбінезони — призначені для малюків від 0 до 7 років. До речі, зараз нове надходження речей для дітей від 0 до 10 місяців. А серед яскравих іграшок можна знайти, навіть, корисні розвиваючі ігри.

Обрати собі та своїм дітям необхідний одяг та взуття можуть не лише люди зі статусом ВПО, але й усі, хто цього потребує — для цього не треба ніяких довідок чи інших документів.

❗️Зробити це можна кожного вівторка та суботи з 10 до 17 години за адресою: житловий комплекс «Дайберг», вулиця Центральна, 72.

Доїхати можна на маршрутці — обирайте №149 і прямуйте до кінцевої зупинки.

Асортимент речей у волонтерському центрі регулярно оновлюється завдяки небайдужим громадянам і волонтерам. Якщо і ви хочете долучитись до цієї справи та у вас є речі, які зберегли гарний стан і якими ви готові поділитися, приносьте їх, будь ласка, за вказаною адресою.

Дивіться також:

Підписуйтеся на наші канали:

Telegram | Viber

YouTube | Facebook

Continue Reading

АКТУАЛЬНЕ