Connect with us

Top

ТАЇРОВСЬКОМУ КОНСУЛЬТАТИВНО-ДІАГНОСТИЧНОМУ ЦЕНТРУ — 3 РОКИ

На фото: відкриття Консультативно-діагностичного центру 3 роки тому

3 роки тому, 19 грудня 2019 року відбулось довгоочікуване відкриття сучасного медичного центру в житловому масиві «Райдужний». Комунальне некомерційне підприємство «Таїровський консультативно-діагностичний центр» зібрав найкращих фахівців з різних медичних напрямків та найкраще діагностичне та лікувальне обладнання. Укласти декларацію із сімейним лікарем Центру змогли вже тисячі жителів нашої громади.

Центр став потужним медичним закладом, де не тільки надають первинну допомогу або проводять обстеження. За цей час в ньому успішно проведені численні операції «одного дня» — нескладні хірургічні втручання, після яких пацієнт продовжує післяопераційну реабілітацію в умовах амбулаторії.

Серед найбільш затребуваних послуг — стоматологічне лікування, допомога офтальмолога та гінеколога: відповідні фахівці також є в Таїровському КДЦ. Треба зазначити, що саме ідея створення такого багатопрофільного медичного центру виникла набагато раніше — в 2016 році — в голові тодішнього селищного голови Хасана Хасаєва. Чимало зусиль доклала до її реалізації й Ольга Бородай, яка в ті часи була місцевим депутатом. Ще одне ім’я, безумовно, пов’язане з реалізацією цього амбітного проєкту. Це лікар-хірург Давид Шубладзе, який зараз боронить Україну на передовій, а тоді, 3 роки назад, готував Таїровський консультативно-діагностичний центр до роботи.

З червня 2022 року послуги Центру стали платними. Ціни не великі, так би мовити соціальні, але саме цей крок дозволив Центру й надалі ефективно виконувати свою роботу та надавати медичну допомогу населенню.

Детальніше про платні послуги за посиланням.

Вітаємо працівників комунального підприємства з 3-ю річницею роботи! Посміхайтеся та будьте щасливими! Ви — найкращі та вже багато раз це довели! Нехай буде мир та спокій у Вашій душі, у Ваших родинах і нашій країні!

Continue Reading

АКТУАЛЬНЕ