Connect with us

Радужний

БЕЗКОШТОВНА СТОМАТОЛОГІЯ ТА СУЧАСНА АПАРАТНА ТЕРАПІЯ — ЩО НОВОГО В ТАЇРОВСЬКОМУ КДЦ? 

У масиві Райдужний, що на території Таїровської громади, відкрили новий філіал Таіровського консультаційно-діагностичного центру. На першому поверсі житлового будинку №23 за кошти Таїровської ради була викуплена трикімнатна квартира. Сюди веде окремий вхід, зручні сходи, а з іншого боку через пандус зможуть дістатись люди з інвалідністю. А поки медики готуються до офіційного відкриття, сюди завезли меблі і новітнє стоматологічне устаткування. Тут лікуватимуть хворим зуби, — як дорослим, так і малим пацієнтам. Поряд — кабінет УЗД діагностики, вже другий у Таїровській клініці.

Стоматологічну допомогу надавамуть дорослим та дітям за програмою медичних гарантій, НСЗУ безкоштовно — за направленням від сімейного лікаря. Усі інші громадяни отримають послуги платно. При вході буде стояти термінал, через який можна здійснити оплату.

Ще одна філія Таїровського КДЦ відкрито у в будинку №11 в масиві Райдужний. Цокольне приміщення має площу 95 метрів викуплене місцевою владою для розширення своєї медустанови.

Тож Таїровська громада росте і розширює свої можливості у медичній сфері, аби ще краще і ефективніше надавати медичні послуги своїм громадянам.

Continue Reading

АКТУАЛЬНЕ