Connect with us

Top

У ТАЇРОВСЬКОМУ КДЦ ВІДКРИЛАСЯ СУЧАСНА СТОМАТОЛОГІЯ

Відтепер лікувати зуби стало набагато зручніше. Кабінет сучасної стоматології відкрився в багатотисячному житловому масиві «Радужний», при Таїровському консультативно-діагностичному центрі. В кабінеті встановлено нове обладнання з передовими технологіями, а лікувати пацієнтів будуть професійні фахівці. В нагоді стане і спеціальна програма, яка дозволить зберігати медичну історію пацієнтів і нагадувати їм про планове відвідання лікаря.

Стоматологічні послуги в новому кабінеті платні, але їхня вартість значно нижче, ніж у приватних клініках. Проте гарантується максимальна увага до кожного пацієнта та висока якість лікування. Згодом, після укладення договору з НСЗУ, пацієнти матимуть право на безкоштовну стоматологічну допомогу.

Список послуг включає первинний огляд, ургентну та планову стоматологічну допомогу, інструментальні дослідження та знеболення під час діагностики та лікування. Також можна буде отримати невідкладну медичну допомогу. До речі, тут чекають не тільки дорослих, але й дітей — їх буде лікувати дитячий стоматолог, який стане для них добрим другом.

На відкриття кабінету приїхали представники Таїровської селищної ради. Керівники громади Тимур Хасаєв та Олександр Орлов залишились задоволеними побаченим рівнем підготовки кабінету до роботи.

Стоматологічний кабінет знаходиться в будинку №23 житлового масиву «Радужний». Зареєструватись на прийом можна за номером:

(066) 008-50-54

Підписуйтеся на наші канали:

Telegram | Viber

YouTube | Facebook

Continue Reading

АКТУАЛЬНЕ