Connect with us

Радужний

ЯК ПРАЦЮЄ ТАЇРОВСЬКИЙ КОНСУЛЬТАЦІЙНО-ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР?

У житловому масиві «Радужний» другий рік поспіль працює Таїровський консультативно-діагностичний центр. Багато хто здивується, але це місце, де гроші справді «ходять за пацієнтом», бо результати медичної реформи можна побачити наяву. Завдяки укладенням угод з НСЗУ таїровські медики отримують солідне фінансування усіх своїх послуг, а тому пацієнтам надають їх безкоштовно.

Таїровський КДЦ обслуговує мешканців з різних куточків громади і має два підрозділи: у Сухому лимані і смт Таїрове. Крім сімейних лікарів, тут є медики вузької спеціальності: невропатолог, ендокринолог, гінеколог, лікар функціональної діагностики, дерматовенеролог, отоларинголог, — а також тут великий спектр хірургічної допомоги.

Діє палата денного стаціонару: у разі направлення від сімейного лікаря тут проводять нескладні хірургічні операції. Сюди закуплена новітня техніка: вдосконалений апарат УЗД, сучасне обладнання для проведення лабораторних досліджень, в тому числі числі ІФА-тести на COVID, а також — ендоскопічне оснащення для проведення будь-якої діагностики внутрішніх органів.

Пацієнти, яких зустріла Південна Медіа Мережа, не приховують емоцій: кажуть здивовані гарним приміщенням, якісними послугами, а ще тим, що усе це для них — безкоштовно. Потрібно просто укласти декларацію з сімейним лікарем.

Continue Reading

АКТУАЛЬНЕ