Connect with us

Top

«АКТИВНІ ПАРКИ» В ТАЇРОВСЬКІЙ ГРОМАДІ

Для початку нагадаємо, що «Активні парки – локації здорової України»» — це один з проєктів, що входить у загальнонаціональну програму Президента України Володимира Зеленського «Здорова Україна». Мета цього проєкту — зробити спорт доступним для громадян та залучити різні групи населення до оздоровчої рухової активності у місцях масового відпочинку.

Багато хто думає, що рухова активність та спорт не на часі, але ми впевнені, що заняття фізичною активністю можливі в будь-яких умовах і саме це допомагає тримати організм в тонусі.

Південна Медіа Мережа відвідала одне з тренувань «Активних парків» та поспілкувалася з Оленою Жуковською — кураторкою соціального проєкту в Таїровому.

Виявляється, тренування повністю безкоштовні, а до занять можуть долучитися всі бажаючі — незалежно від статі, віку та фізичної підготовки. Програма розписана так, щоб кожен учасник після тренування взяв для себе щось позитивне та корисне.

На сьогодні, територіально заняття проходять тільки у Таїровому, але згодом є плани поширити локації та проводити тренування й в інших населених пунтках.

Для запису на заняття та більш детальної інформації пишіть кураторці проєкту Helen Zhykovckaya.

Підписуйтеся на наші канали:

Telegram | Viber

YouTube | Facebook

Continue Reading

АКТУАЛЬНЕ