Connect with us

Top

ДО ДНЯ БАТЬКА В ТАЇРОВО ПРОЙШОВ ФУТБОЛЬНИЙ ТУРНІР | ТАТОHUB.ОДЕСА

Хто в дитинстві не мріяв зіграти у футбол разом зі своїм батьком? Без відмов і посилань на зайнятість. У таїровських юних футболістів ця мрія здійснилась у товариському матчі, присвяченому Міжнародному Дню батька.

На ігрове поле вийшли дорослі та їх діти. Серед гравців були помічені депутат Таїровської селищної ради Олег Кірєв і зірка українського футболу, екс-гравець Національної збірної Сергій Ткаченко, який наразі тренує таїровських юнаків. Серед глядачів теж були присутні зірки футболу, наприклад, Ігор Наконечний — відомий український футболіст та тренер.

Як зазначили учасники гри, в турнірі програвших не було — перемогу одержали всі, хто вийшов в цей день на футбольне поле. Організував захід спортивний клуб «Таїрове» за підтримки «ТатоHUB.Одеса» та селищної ради. Всі дорослі й малі ігроки отримали подарунки від громадського руху «Віра, Надія, Любов».

Проєкт «ТатоHUB.Одеса» реалізується ГО «Віра, Надія, Любов» за підтримки Фонду Народонаселення ООН в Україні — UNFPA Ukraine в рамках проєктної діяльності програми «ЄС за гендерну рівність: разом проти гендерних стереотипів та гендерно зумовленого насильства», що фінансується ЄС та реалізується спільно структурою «ООН Жінки» та UNFPA.

Continue Reading

АКТУАЛЬНЕ