Connect with us

Top

КОЛІР МИРУ. АКТИВІСТИ ЧОРНОМОРКИ ПРОДОВЖИЛИ МІСЬКИЙ ФЛЕШМОБ

Активісти Чорноморки намалювали на стовпах українські прапори. Таким чином нагадали всім, що ми живемо в Україні, любимо Україну та боронимо її від ворожої агресії — заради миру та розвитку.

Центр ініціатив Чорноморки и СОН “Люстдорф” підтримали реалізацію цієї ідеї. Чому саме на стовпах? Активісти розповідають, що з початку війни прапори стали дефіцитом, ті, що були, розкупили миттєво, навіть були непоодинокі випадки, коли зі стін домів, тільки комунальники вивішували прапори, вони дивним чином зникали.

Тому в Одесі виникла ідея наносити зображення національного прапору та стилізовані жовто-блакитні малюнки на фасади домів та огорожі. Ініціативу під назвою “Колір миру” почали впроваджувати одеські комунальники разом з будівельною компанією ZEZMAN HOLDING буквально з перших днів війни.

Ідея сподобалась більшості містян. Але в приватному секторі, саме в Чорноморці, де домінує приватна власність, вирішили наносити колір миру на стовпи. Що з цього вийшло, дивиться на світлинах, наданих компанією ZEZMAN HOLDING та Центром ініціатив Чорноморки.

Continue Reading

АКТУАЛЬНЕ