Connect with us

Top

З ДНЕМ КОМУНАЛЬНИКА! В ТАЇРОВСЬКІЙ ГРОМАДІ ПРИВІТАЛИ ПРАЦІВНИКІВ ЖКГ

Чию роботу ви кожного дня зустрічаєте передусім? Звичайно, роботу прибиральника, коли виходите вранці на вулицю. Звичайно, роботу сантехніка, коли вмиваєтеся. Звичайно, роботу садівника, коли відпочиваєте десь у парку. Без комунальників життя суспільства перетворилось би у хаос.

Щорічно в Україні e третю неділю березня відзначається День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. В цьогорічному календарі це 19 березня. Але в Таїровській громаді комунальників привітали напередодні — в п’ятницю 17 березня, зібравши їх в актовій залі Інституту імені Таїрова.

В урочистому зібранні прийняли участь робітники комунальних підприємств ЖКП «Таїрове» та «Лиман». Усі прибиральники, садівники, контролери, будівельники, водії, без яких неможливе життя громади, отримали від керівництва грамоти та премії на банківські картки.

У вітальному слові секретар Таїровської селищної ради Олександр Орлов зазначив, що праця звичайних комунальників не завжди помітна, приймається як належне та не завжди зустрічає вдячність, але як тільки десь буде не прибрано, одразу з’являється шквал критики. Розуміючи важливість налагодженої роботи сфери ЖКГ, місцева влада вперше вирішила організувати таке свято для комунальників, бо вони на те заслуговують.

Після офіційних урочистостей творчі колективи Таїровського центру культури та дозвілля представили концертну програму з вокально-інструментальних номерів.

Continue Reading

АКТУАЛЬНЕ