Connect with us

Таїрове

ЯК ПРОСУВАЄТЬСЯ БУДІВНИЦТВО ЦНАПУ ТА ДИТЯЧОГО САДКУ В ТАЇРОВОМУ?

З цим питанням секретар Таїровської селищної ради Олександр Орлов завітав до підрядників будівництва двох головних на сьогодні соціальних об’єктів в Таїровому — дитячого садка та Центру надання адміністративних послуг.

ДИТЯЧИЙ САДОК

Нагадаємо, майбутній дитячий садок буде розрахований на 90 місць, матиме два поверхи, цокольне приміщення і великий басейн на території. У закладі буде музична та фізкультурна зали, а також ігротека.

Довгоочікуваний простір для розвитку та навчання дітей будується коштом платників податків за програмою Президента України «Велике будівництво». Його загальна вартість складає 39 млн.113 тис. гривень. Фінансування відбувається з розрахунку: 30% коштів з державного бюджету, 70% — з місцевого.

«Звісно, цим дитсадком на 90 місць влада не задовольняє потреби громади, проте така державна підтримка надасть можливість спрямувати зекономлені гроші на інші соціальні потреби та проєкти» — наголосив Олександр Орлов.

ЦНАП

На вулиці 40-річчя Перемоги, 53/1 вже звели сучасну будівлю для місцевого Центру надання адміністративних послуг. На сьогоднішній день ЦНАП знаходиться у приміщенні селищної ради, що не дозволяє розвернутися на повну силу. Раніше Таїровська селищна рада виграла державний конкурс на будівництво будівлі ЦНАПу. Вартість робіт оцінили у 15,1 млн грн, з яких 7,87 млн ​​виділять із держбюджету, а решту — з бюджету громади. Так, на сесії селищної ради в листопаді 2021 року депутати відвели земельну ділянку під це будівництво.

«Наш ЦНАП серед 91 громади знаходиться на другому місці за якістю та широтою послуг. Це великий крок уперед у сфері обслуговування наших мешканців. За більшістю послуг людям не потрібно їздити до Овідіополя чи кудись ще — всі отримують послуги тут. І тому логічним продовженням є будівництво нового центру, в якому буде збільшено площу та надаватиметься ще більше послуг», – розповідає секретар Таїровської селищної ради Олександр Орлов.

Згідно з тендерною документацією, в новому приміщенні обладнають спеціальну кімнату для відпочинку людей з інвалідністю, а також окреме ігрове приміщення для дітей. Також у центрі відкриється новий підрозділ, який допоможе підприємцям реєструвати свій бізнес. У новій будівлі розміститься поштове відділення, а всередині встановлять термінали самообслуговування, щоб мешканці могли легко та швидко сплатити за комунальні послуги.

Continue Reading

АКТУАЛЬНЕ