Connect with us

Top

УСПІХ ВИНОРОБІВ: ВИНА ІНСТИТУТУ ТАЇРОВА ВИБОРОЛИ СРІБЛО НА WINE&SPIRITS AWARDS 2023

Фото: Wine&Spirits Ukraine

На виставці Wine&Spirits Ukraine 2023, що проходила 30 березня, відбувся щорічний Міжнародний виноробний Конгрес. Цього року серед учасників тільки українські компанії (великі, середні й крафтові виробники вин, алкоголю та пива).

Для них це можливість знайти нові контакти та укласти контракти з національними торговельними мережами, роздрібними магазинами та HoReCa. Для баєрів — можливість розширити асортимент якісними українськими винами, пивом і міцними напоями.

«Попри війну бізнес продовжує працювати, національна економіка потребує підтримки, а українські вина та алкоголь мають попит, як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках» — розповідає Вікторія Агромакова, засновниця та організаторка заходу.

Протягом 2022 року галузь спіткали справжні труднощі: окупація агресором частини територій України, замінування територій, скорочення площ виноградників майже вдвічі, а також складнощі у працевлаштуванні сезонних працівників для проведення технологічних операцій на виноградниках.

Це не повний перелік проблем, які сьогодні стикаються виноградарі та винороби. Тому на дискусійній панелі обговорювалась тема підтримки виноградарських та виноробних підприємств у нинішніх реаліях. Адже після перемоги на нас чекає відновлення нашої держави, зміцнення внутрішнього потенціалу та побудова міцної економіки.

Отже, такі результати отримали вина ННЦ «ІВіВ ім. В.Є. Таїрова» на дегустаційному конкурсі Ukraine Wine&Spirits Awards 2023:

  • Мускат таїровський — 84,56 балів;
  • Одеський чорний — 83,5 балів;
  • Сармат — 83,11 балів;
  • Сухолиманський білий — 82,33 балів.

Всі результати конкурсу за посиланням.

Фото: Wine&Spirits Ukraine

Вітаємо та пишаємося нашими незламними виробниками!


Підписуйтеся на наші канали:

Telegram | Viber

YouTube | Facebook

Continue Reading

АКТУАЛЬНЕ