Connect with us

Top

У ТАЇРОВСЬКІЙ ГРОМАДІ З’ЯВИЛИСЯ ДАТЧИКИ ЯКОСТІ ПОВІТРЯ

Наразі встановлено дві таких станції: в селищі Таїрове та в житловому масиві “Радужний”.

Станція моніторингу якості повітря SaveEcoSensor 3.0 дозволяє вимірювати вміст пилу фракцій 2.5 та 10 мікронів у повітрі (PM2.5 і PM10). Інтегрований сенсор температури-вологості-тиску дозволяє автоматично коригувати отриману інформацію у залежності від погодних умов, а модуль підігріву мінімізує вплив під час туману, опадів та при від’ємних температурах. Вбудований перетворювач живлення та апаратний сторожовий таймер (Watchdog) значно підвищують надійність пристрою.

Державний моніторинг є не усюди і не завжди дає оперативну інформацію. Тому саме незалежний моніторинг якості повітря — це дієвий інструмент в руках мешканців громади.

Завдяки станції SaveEcoSensor 3.0 сама громада стає власником даних про якість повітря. Крім того, встановлення кожної нової станції — це розширення географії спостережень, яке дозволяє отримати більше важливої інформації про стан довкілля в Україні і світі.

Таїровська селищна рада висловлює подяку ГО «SaveDnipro» за надання двох станцій моніторингу якості атмосферного повітря.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

Підписуйтеся на наші канали:

Telegram | Viber

YouTube | Facebook

Continue Reading

АКТУАЛЬНЕ