Connect with us

Top

У ТАЇРОВОМУ ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ МОЛОДI З РОЗВАГАМИ ТА СПОРТОМ

12 серпня в Україні відзначали День молоді. Варто сказати, що у 2023 році українська молодь лише вдруге відзначала своє свято. До цього День молоді святкували в останню суботу червня.

Напереродні цієї події, 11 серпня, у селищі Таїрове відбувся святковий захід, присвячений Дню молоді. На Центральному стадіоні були організовані різноманітні конкурси, змагання, естафети та майстер-класи для дітей та підлітків. Вони мали змогу показати свої таланти, спритність, кмітливість та креативність.

Для шанувальників футболу Спортивний клуб «Таїрове» провів футбольний матч, який зібрав вболівальників та бажаючих пограти. Всі гравці продемонстрували свою майстерність та наполегливість на полі.

У привітанні до молоді звернулася начальниця Управління гуманітарної політики Таїровської селищної ради Світлана Мораитес. Вона висловила підтримку до молоді з боку місцевої влади та закликала молодих людей бути активними, життєрадісними, здобувати знання, працювати над собою та будувати плани на майбутнє. Адже сучасна і освічена молодь — творці сьогодення та нашого майбутнього.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

Підписуйтеся на наші канали:

Telegram | Viber

YouTube | Facebook

Continue Reading

АКТУАЛЬНЕ