Connect with us

Top

ТВОРЧА МАЙСТЕРНЯ ДЛЯ ТАЇРОВСЬКИХ ДІТЕЙ

У Таїровому живе чарівна майстриня, яка змогла захопити творчою діяльністю місцеву малечу. Звуть її Даная Котович. Вже другий рік поспіль вона вигадує цікаві теми для майстер-класів і навчає дітей вирізати, малювати, створювати гарні та веселі речі. Діти безумовно її люблять. Розповідають, що вона добра та ділиться з ними своїми вміннями.

Південна Медіа Мережа завітала на черговий майстер-клас Данаї, на якому вона разом із дітьми робила потішних панд. Ці незвичайні панди, створені за допомогою паперових стаканів та різнокольорових пластикових соломинок, ще й вміють рухатися!

Даная не заробляє на майстер-класах, навпаки, витрачає на матеріали свої кошти, які отримує від основної роботи. Більш того, ще й дарує від себе своїм учням після майстер-класів корисні подарунки. Поки тепло, Даная проводить свої майстер-класи просто неба, в маленькій альтанці в Таїровому. Майстриня говорить, що буде працювати з дітьми, поки дозволяє погода.

Восени, скоріш за все, зробить паузу заради здоров’я дітей. Але, за її словами, було б дуже добре, якби місцева влада допомогла з приміщенням — тоді проведення майстер-класів можна було б продовжити, хоча б один раз на тиждень.

Для запису на майстер-клас: 063 412 82 58 | Даная

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

Підписуйтеся на наші канали:

Telegram | Viber

YouTube | Facebook

Continue Reading

АКТУАЛЬНЕ