Connect with us

Top

КОСТЯНТИН МАЛОМУЖ | МОРПІХ «MALKONI», ЯКИЙ РОЗДАЄ ЩАСТЯ

Костянтин Маломуж — з другого дня війни на фронті, проте, захищаючи нашу країну від ворога, не полишає свого улюбленого заняття: через власні книжки допомагає людям розвивати свої таланти. 

Костянтин, витрачаючи на свої проєкти власну зарплатню морпіха ЗСУ та не очікуючи нічого взамін, роздає людям щастя — через виховання самовпевненності, відчуття потрібності, розвиток талантів та здібностей.

Перші дві книжки були адресовані дітям та їхнім батькам — вже знайшли свого читача. Наразі вийшла з друку нова книга, присвячена літнім людям, які з віком можуть почувати себе непотрібними. Саме з цією книжкою під назвою «Цінність третього віку» Костянтин Маломуж приїхав у коротку відпустку до Таїрового, де зустрівся з мешканцями селища.

В інтерв’ю Костянтин розповів, що найближчим часом вийде нова книжка для дітей з кольоровими коміксами. Незабаром, а саме в квітні, світ побачить мультиплікаційну стрічку, над якою він працював протягом року. Саме цей проєкт — його мрія останнього часу. І вона нарешті здійснюється.

«Моя мета — дарувати людям щастя та довести, що у світі завжди перемагає добро», — розповідає Костянтин Маломуж, морпіх та просто позитивна людина, відома під літературним псевдонімом MalKoNi.

Підписуйтеся на наші канали:

Telegram | Viber

YouTube | Facebook

Continue Reading

АКТУАЛЬНЕ