Connect with us

Top

У ТАЇРОВОМУ БУДЕ СТВОРЕНИЙ ВЕТЕРАНСЬКИЙ ПРОСТІР ОБЛАСНОГО РІВНЯ

Південна Медіа Мережа знову завітала до стрілецького клубу компанії Stvol, де вчергове зібрались ветерани російсько-української війни.

Ці хлопці пройшли справжнє пекло, а зараз об’єднуються під егідою проєкту “Постріл віри”. Засновники проєкту — Олег Макаров і Аліна Маршал. Беруть активну участь у його реалізації Одеський обласний ТЦК і СП спільно з ветеранськими організаціями та Таїровською селищною радою.

На зустрічі ми дізнались про чудову новину: в селищі Таїрове незабаром з’явиться ветеранській простір з повним спектром соціальних, юридичних і психологічних послуг для ветеранів. В планах побудувати центр обласного значення. Про це розповів присутній на зустрічі секретар Таїровської селищної ради Олександр Орлов.

Ветерани познайомились із сучасним озброєнням і новітніми зразками екіпіровки. Багато з представлених елементів захисту військових вже зроблені в Україні вітчизняними виробниками. Звісно, після спілкування ветерани відпрацювали навички в стрільбі в сучасному тирі компанії Svol.

Більше — в нашому сюжеті 🔻

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

Підписуйтеся на наші канали:
Telegram | Viber
YouTube | Facebook

Continue Reading

АКТУАЛЬНЕ