Connect with us

Top

У СОВІНЬЙОНІ ВИРУБАЮТЬ ДЕРЕВА ЗАДЛЯ ТОРГІВЛІ ШАУРМОЮ?

Найдовший у Совіньйоні Люстдорфський проспект, який з’єднує в’їзну арку з багатоквартирним будинком військових, місцеві ділки вирішили перетворити на торгівельний ряд. Минулого тижня техніка почала спилювати багаторічні дерева, знімати шар грунту та заливати алею вздовж проспекту бетоном. Жителі Совіньйону обурилися та викликали поліцію і громадських активістів.

Місцеві розповідають, що в житловому масиві бракує зелених зон, тому знищення дерев на території загального користування — відвертий злочин. До того ж, ці дерева висаджувались на кошти жителів, які сплачують членські та цільові внески. В тіні цих дерев влітку ховались від спеки матусі з дітьми та люди похилого віку. Алея була облаштована зручними лавочками. Тепер усе навпаки. Замість дерев мають вирости бетонні майданчики з МАФами?

Відео з місця подій:

Цікаво, що коли вперше за викликом до місця сумнівного будівництва приїхав поліцейський патруль, робочі, що заливали майданчик бетоном, миттєво розбіглися. Свідки говорять про те, що в будівництві були задіяні працівники “Комунсервіса” — підприємства, що належить засновнику Совіньйона Олександру Сачкову. Проте офіційно в “Комунсервісі” причетність до робіт на Люстдорфському проспекті не підтверджують.

— Вже спилено 3 великих дерева, а також молоді дерева та кустарник. За попередньою інформацією, Таїровська селищна рада ніяких дозволів на проведення цих робіт не давала, — говорить громадський екологічний інспектор Володимир Букач.

Місцеві діти також взяли ініціативу та влаштували малюнковий флешмоб на місці скандального будівництва торгівельних МАФів на Люстдорфському проспекті, внаслідок якого вже знищена низка дерев. Маленькі совіньйонівці висловили на папері своє ставлення до цього злочину. Плакати та малюнки вони розмістили просто неба, на деревах — з надією, що дорослі побачать, почують та зупиняться, стримавши свої бізнесові апетити.

Важливо, що земля під алеєю Люстдорфського проспекту в Совіньйоні належить до Таїровської селищної ради, отже дозвіл на проведення таких робіт можуть надати лише її підрозділи. Чи їснує відповідне рішення селищної ради або її виконкому — питання поки залишається відкритим. Деякі джерела впевнені, що за спробою перетворити зелену алею на торгівельний ряд стоїть житель Совіньйону Едуард Мертвой.

Читайте також:

Підписуйтеся на наші канали:

Telegram | Viber

YouTube | Facebook

Continue Reading

АКТУАЛЬНЕ