Connect with us

Top

У “ДАЙБЕРЗІ” ВІДКРИЛИ ФУТБОЛЬНЕ ПОЛЕ ТА СТВОРЮЮТЬ СПОРТИВНИЙ КОМПЛЕКС

Яскраве спортивне свято відбулося в житловому масиві “Дайберг” — тут презентували нове футбольне поле зі штучним покриттям, протягом декількох днів ще планують відкрити універсальне поле, де діти та дорослі зможуть грати в футбол, регбі, баскетбол і волейбол.

Мова про створення повноцінного спортивного комплексу, де будуть працювати тренери, з власною футбольною командою “Дайберг”, з можливістю проводити не тільки тренування, але й змагання з різних видів спорту.

На відкриття поля прийшло багато гостей з різних населених пунктів Таїровської громади, були присутні представники Таїровська селищна рада, місцеві депутати, досвідчені спортсмени та тренери. Поруч для маленьких учасників свята працювали аніматори. Всі гості могли пригоститися смачною їжею на облаштованому фудкорті.

На нове поле вийшли команди юних спортсменів з регбійної школи “Сантос”, здивували своїм виступом дівчата-чирлідери, провели гру футболісти ФК “Таїрове” із суперниками з ФК “Триумфатор” (Хаджибей), потім глядачі змогли спостерігати за грою дорослих футболістів — друзів тренера Романа Гуцана.

До речі, Роман Гуцан — відомий тренер — наразі став директором спортивного комплекса “Дайберг”. Він підкреслив, що в житловому масиві є великий вибір секцій та зайнять спортом, а також створені всі умови для цього. Зокрема, поруч із футбольним полем є зручна адміністративна будівля з роздягальнею та душем.

Протягом усього свята тривав збір коштів на допомогу ЗСУ. Кожен учасник події міг зробити свій вклад у підтримку Збройних Сил. А наприкінці заходу відбувся аукціон із продажу футбольного м’яча з підписами гравців ФК “Чорноморець”. Переможцем аукціону став директор ЖМ “Дайберг” Сергій Мельник, який запропонував за м’яч найбільшу суму — 7 тисяч гривень.

Як зазначив пане Сергій, всі зібрані, в тому числі на аукціоні, кошти підуть українським захисникам, без щоденного героїзму яких цього свята та взагалі нас тут би не було.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

Підписуйтеся на наші канали:
Telegram | Viber
YouTube | Facebook

Continue Reading

АКТУАЛЬНЕ