Connect with us

Top

РОЗУМНИЙ ЗБІР СМІТТЯ “ЕКОБОКС”. ЛЕГКИЙ СТАРТ У “ДАЙБЕРЗІ”

На території сучасного житлового масиву «Дайберг» з’явились яскраві бокси, які не тільки роблять наше життя більш екологічним, а й перетворюють звичайний процес утилізації сміття надзвичайним, цікавим і навіть приємним. Мова про технологію «Екобокс», яку впроваджує однойменна компанія спільно з дирекцією ЖМ “Дайберг”.

Комплекс боксів розподілений на секції: для паперу, скла, металу та пластику. Згодом перелік видів відходів, які можна утилізувати через «екобокси», буде розширюватись, запевняють розробники інноваційної системи.

Так в чому її унікальність? — запитаєте ви. Все геніальне зазвичай просте: бокси ніколи не будуть переповненими завдяки розумному дистанційному сповіщенню — як тільки рівень відходів сягає певної межі, система сама спрямовує на потрібну локацію сміттєзбиральну машину.

У процесі роботи сміттєзбиральної машини не буде ніякого шуму та бруду. Навпаки, забирання сміття буде супроводжуватись звуками лісу та співу птахів. Як вам таке?

І найголовніше: фахівці «Екобоксу» знають, що робити з кожною найдрібнішою частинкою зібраних відходів, тому у сміття гарантовано буде друге екологічне «життя».

«Екологія є пріоритетом житлового масиву «Дайберг». У нас найбільша територія зелених паркових насаджень, ми турбуємся про навколишнє середовище та якість життя мешканців «Дайбергу», зокрема завдяки таким технологіям, як «Екобокс», — розповідає директор житлового масиву Сергій Мельник.

Для зручності використання системи «Екобокс» кожен житель може зареєструватись на сайті ecobox.life, а згодом навіть отримувати доходи за відходи, адже розробники недарма називають свою технологію першим українським монетизатором відходів. Як це працює, обов’язково розповімо в наступних матеріалах.

Continue Reading

АКТУАЛЬНЕ