Connect with us

Top

У “ДАЙБЕРЗІ” ВІДБУЛОСЯ ХРАМОВЕ СВЯТО. МАСИВУ ВИПОВНИЛОСЬ 18 РОКІВ

7 жовтня в житловому масиві “Дайберг” відбулося Храмове свято. На святкове богослужіння зібрались місцеві парафіяни та духовенство Православної Церкви України. Божественну літургію очолив Архієпископ Одеський і Балтський Афанасій.

Було об’явлено про рішення дати Храму в “Дайберзі” ім’я святого Сергія Послушного, який належить до великого сонму преподобних отців Києво-Печерських. Преподобний Сергій жив у ХІІІ сторіччі та вирізнявся з-поміж інших ченців великою побожністю, смиренням і послухом. “Тепер у українських церков будуть справжні українські святі покровителі”, — наголосив Архиєпископ Одеський і Балтський Афанасій під час своєї служби в Храмі “Дайберга”.

За богослужінням були піднесені додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців, утвердження в Україні єдиної Помісної Православної Церкви, а також під час Літургії виголошувались особливі молитовні прохання: «за воїнів-захисників Української держави, за добробут, мир, здоров’я і спасіння наше».

Після Літургії Архипастир разом з духовенством і вірянами звершив хресний хід, окропивши існуючу церкву та великий храм, що тільки будується, освяченою водою.

До речі, саме напочатку жовтня, разом із храмовим святом, свій день народження відзначає житловий масив “Дайберг”. У такі ж самі теплі сонячні дні 18 років тому засновники житлового масиву отримали дозвільні документи, які надали можливість розпочати процес будівництва “Дайберга”.

Отже вітаємо цей молодий перспективний житловий масив із повноліттям. Бажаємо “Дайбергу” розвиватися і розквітати, так саме успішно розширювати свою інфраструктуру, яка вже зараз забезпечує жителів масиву якісними умовами життя та активного відпочинку.

Зі святом, “Дайберг”!

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

Підписуйтеся на наші канали:
Telegram | Viber
YouTube | Facebook

Continue Reading

АКТУАЛЬНЕ