Connect with us

Top

ТАЇРОВЕ ВТРАТИЛО СВОГО ГЕРОЯ | ПАМ’ЯТІ ОЛЕКСІЯ ШЕВЧЕНКО

Олексій Олександрович Шевченко народився в селі Малі Єрчики Київської області, а потім переїхав до смт Таїрове, де і проживав останній час, заводив знайомства та друзів по громаді.

Олексій працював в різних сферах — від Служби Безпеки України до роботи у Південному морському порті. Любив рибалити і подорожувати, відкривати для себе нові місця і людей.

В березні 2022 року Олексій пішов на службу в Національну гвардію, де став зовнішнім пілотом безпілотних літальних апаратів у 15-й бригаді оперативного призначення «Карадах».

20 червня 2023 року він загинув поблизу Малої Токмачки, коли його позицію обстріляла артилерія окупантів. Він помер, захищаючи свою Батьківщину і своїх товаришів по зброї. Але пам’ять про нього назавжди залишився у серцях його родини — доньки, батька, братів та сестер.

Пам’ять про Олексія залишиться в серцях жителів Таїрового, Таїровської громади та усього українського народу, який не забуде його жертву і подвиг.

Вічна пам’ять Олексію Олександровичу Шевченко. Щиро співчуваємо рідним та близьким Героя, який віддав своє життя за Україну.

Continue Reading

АКТУАЛЬНЕ