Connect with us

Top

РИБПОРТ ПІДТОПИВ СОВІНЬЙОН І ЧОРНОМОРКУ КАНАЛІЗАЦІЙНИМИ СТОКАМИ

На перехресті вулиці Зої Космодем’янської та Чорноморскького проспекту — біля повороту на Совіньйони-1,2,4 — стався прорив каналізаційного колектору Рибпорту. Цей трубопровід пролягає вздовж земель Совіньйону в бік Чорноморки. Отже, брудна рідина потекла в тому самому напрямку, підтопивши дороги та навіть каналізаційні люки в нижній частині Чорноморки.

Совіньйонівська обслуговуюча організація «Комунсервіс» ще об 11-й ранку повідомила адміністрацію Чорноморського рибного порту про аварію, але ані вдень, ані ввечері представники Рибпорту так і не відреагували. Сантехнічна служба підприємства розпочала роботи тільки наступного дня.

Місце прориву було знайдене та відремонтоване, проте проблема все одно залишається, адже цій колекторній трубі — майже півстоліття!

Саме так, її проклали в 1975 році. Для чавунних труб, а тут використані саме такі, це вже поважний вік, який потребує не латання, а капітального втручання — заміни колектору. Чи готова адміністрація Чорноморського рибного порту на повну модернізацію? Та хто може вплинути на цей процес? Громадськість? Влада? Екологи? Найімовірніше усі разом.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

Підписуйтеся на наші канали:

Telegram | Viber

YouTube | Facebook

Continue Reading

АКТУАЛЬНЕ