Connect with us

Top

ПЕРШИЙ СОЛЬНИЙ КОНЦЕРТ В ТАЇРОВСЬКІЙ МИСТЕЦЬКІЙ ШКОЛІ 

В актовій залі Таїровського будинку культури — незвична, святкова, натхненна атмосфера. Свої глядацькі місця займають поціновувачі справжньої та якісної живої музики. В руках — квіти. Камери смартфонів — напоготові, бо через кілька хвилин розпочнеться це фантастичне музичне дійство. На сцену виходить Анна Зяблова.

Саме ця тендітна юна дівчинка — головна діюча особа концерту. Саме її чарівні тембральні варіації голосу перетворять цей 40-хвилинний концерт в одну казкову мить. І саме вона, за підтримки свого викладача вокалу Олександри Кричковської, наважилась на власну сольну програму, до речі, вперше в історії нашої громади! А це, погодьтесь, серйозний виклик навіть для досвідченого виконавця.

Зі сцени Центру культури та дозвілля пролунали відомі джазові та індірокові композиції. В музичному супроводі виконавиці допомагали Дмитро Вяткін (саксофон), Олександра Романова (фортепіано) та Ганна Любарова (фортепіано). Підтримуючи Анну Зяблову, свої вокальні номери також представили викладач вокалу Олександра Кричковська та учениця Таїровської мистецької школи Поліна Заболотна.

Анна Зяблова — молода, але вже успішна виконавиця. Вона лауреатка численних престижних українських та міжнародних конкурсів і фестивалів, таких як International multi-genre festival-competition «Muzite art fest», Всеукраїнський фестиваль мистецтв «Soul of Music», Міжнародний фестиваль-конкурс «Феномен FROM UKRAINE» та багатьох інших.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

Підписуйтеся на наші канали:

Telegram | Viber

YouTube | Facebook

Continue Reading

АКТУАЛЬНЕ